Sukcesy naszych koszykarzy

W dniu 01.03.2019 r. na hali sportowej SP2 w Redzie odbyły się Mistrzostwa Redy w Mini Koszykówce Dziewcząt i Chłopców. Nasi chłopcy wywalczyli mistrzostwo miasta wygrywając z SP4 - 8:4, a z SP2-18:6, tym samym awansując do etapu powiatowego.

Reprezentacja dziewcząt zdobyła srebrny medal po bardzo wyrównanych meczach. Wszyscy uczniowie reprezentujący naszą szkołę wykazali się postawą fair-play, kulturą osobistą

oraz duchem walki, za co im bardzo dziękujemy.

Skład drużyny dziewcząt: Aszyk Zofia, Bobrucka Paulina, Dziubakiewicz Karolina, Konik Dominika, Pawlik Martyna, Plotzke Nina, Renachowska Julia, Sudnik Klaudia, Sultanyan Temina, Tadda Lilianna, Tarnawska Nikola, Wicka Julia.

Opiekunowie grupy: Mariola Thomas, Justyna Potrykus.

Skład drużyny chłopców: Elwart Antoni, Gruchała Jan, Bogacki Tymon, Naczk Maciej, Muc Oliwier, Wenta Jakub, Paluch Szymon, Zdrojewski Maciej, Bartoń Jakub, Siuda Franciszek, Ferra Kacper, Gdanietz Szymon, Pol Michał.

Opiekun grupy: Karolina Hajdel.

Tekst i zdjęcia: Karolina Hajdel, Justyna Potrykus