Sztafetowe Biegi Przełajowe

Dnia 30.09.2019r. na stadionie MOSiR w Redzie odbyły się Igrzyska Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Do rywalizacji przystąpiły trzy szkoły z Redy: SP2, SP4 oraz SP3.

Mimo niesprzyjającej pogody, dziesięć dziewczyn oraz dziesięciu chłopców po kolei musiało pokonać trasę - dziewczęta 600m, chłopcy 800m. Uczniowie naszej szkoły dzielnie walczyli do ostatniej zmiany i pewnie pokonali reprezentację SP2, dzięki czemu udało się wywalczyć srebrny medal, zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców.

Skład dziewcząt: Karolina Dziubakiewicz, Maja Formela, Martyna Pouch, Martyna Pawlik, Nikola Tarnawska, Klaudia Sudnik, Amelia Pabisiak, Oliwia Zabrocka, Alicja Jedowska, Marcelina Malottki, Patrycja Thiel, Maja Szordykowska, Julia Rompczyk .

Skład chłopców: Michał Pol, Szymon Paluch, Mateusz Walder, Oliwier Mocarski, Łukasz Klamecki, Szymon Świeczkowski, Stamnislav Miliukov, Mateusz Górecki,  Nikodem Kubiak, Cezary Magiera, Jakub Lewandowski, Tymoteusz Nalepa.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Opiekunowie: Justyna Potrykus, Tomasz Grodzicki