Podziękowanie dla rodziców za udział w akcji charytatywnej

W dniach od 16 - 20 grudnia 2019 roku odbywała się w szkole świąteczna akcja charytatywna na rzecz osób potrzebujących. Uczniowie samorządu szkolnego sprzedawali pierniki przygotowane przez rodziców uczniów wszystkich klas.

Pieniądze zostaną przekazane na rzecz osób wymagających wsparcia finansowego. Opiekunami akcji były panie: Marlena Skowrońska, Małgorzata Terlecka i Beata Zawal-Brzezińska.

Dyrekcja szkoły składa serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom za włączenie się w akcję charytatywną i przygotowanie wypieków i stroików.

Tekst: Beata Zawal-Brzezińska