Koncert dla klas młodszych

Podczas koncertu, który odbył się 4 lutego artyści zabrali dzieci w podróż pachnącą stepem i urzekającą kanionami - podróż na Dziki Zachód. Chuck, czyli szeryf zaśpiewał na powitanie piosenkę „Dziki, dziki zachód”, podczas której wszystkie dzieci mogły uczestniczyć pokazując i śpiewając wspólnie z artystami.

Następną osobą, którą mieliśmy okazję poznać był wódź Indian, który miał wielkie zmartwienie, gdyż zgubił totem. Poszukiwania nie pomogły w odnalezieniu zguby, natomiast Chuck znalazł grzebień, na którym zademonstrował dzieciom jak grać. Joe, która była kowbojką także zgubiła bardzo ważny atrybut- rewolwer. Dzięki poszukiwaniom naszych artystów dzieci miały okazję wysłuchać jak grają instrumenty: ukulele, Fletnia Pana, harmonijka ustna, gitara, skrzypce, a nawet krowi dzwonek. Uczniowie również aktywnie pomagali rozśpiewanym bohaterom i to dzięki nim odnalazł się tak ważny totem. Chuck jak przystało na dobrego szeryfa odnalazł rewolwer Joe.  Rozśpiewana i roztańczona historia na Dzikim Zachodzie skończyła się szczęśliwie!!!

Tekst: Agnieszka Tatara

Zdjęcia: Marta Semmerling, Agnieszka Tatara, Maria Szymoniak