Nasi uczniowie wicemistrzami powiatu w mini piłce ręcznej chłopców!!!

W dniu 20.02.2020 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Mini Piłce Ręcznej Chłopców, w których wzięły udział drużyny reprezentujące siedem gmin naszego powiatu. Drużyna z SP3 w Redzie dostała się do etapu powiatowego po zdobyciu tytułu Mistrza Redy w Mini Piłce Ręcznej w dniu 11.02.2020 r., bezapelacyjnie pokonując pozostałe redzkie szkoły.

W Mistrzostwach Powiatu nasi chłopcy dotarli do ścisłego finału, uprzednio zdecydowanie wygrywając z  drużynami Kostkowa, Bojana, Rumi i Bolszewa. W finale ulegliśmy tylko jedną bramką ligowemu zespołowi, na co dzień reprezentującemu barwy „Tytani” Wejherowo. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie, a naszym zawodnikom należą się słowa uznania i pochwała za umiejętności, ogromnego ducha walki, postawę fair play godną prawdziwych sportowców i kulturę osobistą. Skład drużyny SP3 w Redzie: Paluch Szymon, Pol Michał, Hałasa Jakub, Siuda Franciszek, Cerklański Wojciech, Olszewski Kacper, Bartoń Jakub, Bojanowski Aleksander, Nalepa Tymoteusz, Twardowski Filip, Rewa Patryk, Szreder Dominik (etap miejski), Buć Nikolas (etap miejski). Opiekun: Karolina Hajdel.

Tekst i zdjęcia: Karolina Hajdel