Wtorek, 2024-04-23

Imieniny: Ilony, Jerzego

Biblioteka jesienią wita nowościami

Drodzy Czytelnicy!

Biblioteka szkolna wita wszystkich uczniów naszej szkoły w nowym roku 2020/2021. Wróciliśmy do szkoły po długiej nieobecności, a tym samym do biblioteki szkolnej. Serdecznie zapraszamy Was do biblioteki, bo książki się za Wami stęskniły i czekają na swoich czytelników. Jak nowy rok szkolny, to i nowe książki w bibliotece. Zapraszamy, zapraszamy, zapraszamy!

Czekają Wasze ulubione serie: Książkożercy, Franklin, Wszystkie śledztwa detektywa Anatola, Operacje, Tajemnice, Lego, Czytamy bez mamy i wiele innych ciekawych książek.

A może jeszcze coś o wakacjach? Np. ,,Mazurscy  w podróży”, ,,Wakacje grzecznego psa”. Jeżeli chcecie się dowiedzieć co słychać u Waszych kolegów: Bartka, Ewci, Mietka, Tosi, Zuzi, Emi, to wypożyczcie książkę i oni Wam opowiedzą o sobie. Miłośnicy komiksów też znajdą coś dla siebie. Przed biblioteką zobaczycie gazetkę ,,Biblioteka jesienią wita nowościami”, może ona pomoże Wam w decyzji, co wybrać?

Książki i panie bibliotekarki czekają na swoich Czytelników. Zapraszamy do biblioteki.

Tekst: Mirosława Wróblewska

Zdjęcia: Mirosława Wróblewska, Teresa Dopke