SUPER CZYTELNICY MIESIĄCA GRUDNIA

Chociaż w grudniu niewiele było dni, które spędziliśmy w szkole, to biblioteka była czynna do 22 grudnia i można było wypożyczać książki.

W tym świątecznym miesiącu znaleźli się też uczniowie, którzy zasłużyli na wyróżnienie. Grudniowych super czytelników zapraszamy do biblioteki po odbiór dyplomów i słodkiego ,, co nieco".

W grudniu SUPER CZYTELNIKAMI zostali:

W KLASACH 2 i 3:

Rompca Lena  kl. 2A

Rojek Jakub  kl. 3A

Miszkiewicz Kornelia kl. 3B

W KLASACH 4 – 8:

Riebandt Olga kl. 7B

Hupka Kinga kl. 7A

Rompca Maja kl. 5A

Kulikowska Kinga kl. 5A

Skończyły się święta i ferie zimowe, znów rozpoczął się czas nauki szkolnej. Od 18 stycznia wrócili do szkoły uczniowie klas 0 - 3. Pozostali z klas 4 - 8 znowu zasiądą przed  komputerami. Pamiętajcie jednak, że biblioteka jest otwarta i czeka na Was.Przychodźcie i wypożyczajcie książki. Serdecznie zapraszamy i czekamy na naszych czytelników.

Gratulujemy uczniom, którzy w grudniu uzyskali tytuł ,,SUPER CZYTELNIKA MIESIĄCA".

Tekst i zdjęcia: M. Wróblewska