Dzwonek oznajmił rok szkolny 2022/23...

1 września w murach Szkoły Podstawowej nr 3 po przerwie wakacyjnej rozległ się dzwonek obwieszczający rozpoczęcie kolejnego roku szkolnego. Uczniów, rodziców i nauczycieli powitała pani dyrektor Justyna Zabrodzka. Dzieci i młodzież będą się uczyli aż w 32 oddziałach klasowych i 3 zerówkach. Czas wakacji sprzyjał remontom, które przyczynią się do łatwiejszego i przyjemniejszego funkcjonowania w kolejnych latach. Na wszystkich czekają nowe wyzwania, a jednym z tych przyjemniejszych będzie korzystanie z pomocy otrzymanych w ramach projektu Laboratorium Przyszłości.

Życzymy, by nadchodzące miesiące były czasem owocnego zdobywania wiedzy, nabywania nowych doświadczeń, wielu sukcesów zarówno w nauce jak i nawiązywaniu przyjaźni.

Tekst: Teresa Dopke

Zdjęcia: Katarzyna Kałuża, Ewelina Miszkiewicz, Małgorzata Terlecka, Teresa Dopke