PREZENTACJA ZESPOŁU SZKÓŁ MORSKICH im. POLSKICH RYBAKÓW I MARYNARZY W KOŁOBRZEGU

Szanowni Państwo

W imieniu Zespołu Szkół Morskich im. Polskich Rybaków i Marynarzy w Kołobrzegu pragnę przedstawić Państwu informator, który kompleksowo prezentuje ofertę Naszej Szkoły.

Został on stworzony z myślą o uczniach klas ósmych, by pomóc im w wyborze takiej szkoły, która pozwoli im zarówno rozwinąć zainteresowania oraz umiejętności jak i zdobyć pracę w wymarzonym zawodzie.

Zmiana szkoły to szansa na rozwój talentów, zdobycie wiedzy będącej wynikiem doświadczenia i doskonalenia swoich umiejętności, poznania osób o podobnych zainteresowaniach, a także realizacja planów edukacyjno-zawodowych.

Ukończenie Zespołu Szkół Morskich w Kołobrzegu daje absolwentom olbrzymie możliwości na rynku pracy, gwarantując stabilizację życiową i samorealizację w zawodzie.

Zapraszamy Państwa do zapoznania swoich uczniów z ciekawą ofertą znajdującą się w załączonym informatorze.

Pedagog Zespołu Szkół Morskich w Kołobrzegu

mgr Monika Jackowska