Zielona szkoła klas trzecich

W dniach 31.06-02.06 2023 r. uczniowie klas trzecich wraz z wychowawcami uczestniczyli w zielonej szkole w Nowej Wsi Przywidzkiej. Podczas pobytu brały udział w rozmaitych turniejach oraz zabawach. Swoją przygodę na zielonej szkole dzieci zaczęły od turnieju w minigolfa oraz strzelania z łuku do tarczy. Następnie były: przejażdżka wozem, rzut podkową, dojenie krowy oraz rozmaite zabawy i konkurencje  z wykorzystaniem różnego rodzaju piłek. Każdy sprawdził swoje umiejętności w parku linowym oraz w biegu komandosa, gdzie miał okazję poczuć się jak prawdziwy żołnierz.

Poza konkurencjami sportowymi było również wspólne ognisko, dyskoteki, karaoke oraz wręczenie medali za wygrane zawody z poszczególnych konkurencjach. Wszyscy uczestnicy wycieczki wrócili szczęśliwi i długo będą wspominać ten wspaniale spędzony czas.

Tekst: Laura Gajkowska

Zdjęcia: Wychowawcy klas trzecich