Dzień rodziny w klasach 0

„Rodzina jest w życiu oparciem, czymś co chroni, co daje siłę” (Sophia Loren). 26 maja oraz 23 czerwca to wyjątkowe dni w kalendarzu wszystkich dzieci. Wszyscy doskonale wiemy z jakim świętem kojarzą się nam te dwie daty: DNIEM MAMY i DNIEM TATY. Wszystkie zerówki postanowiły te dwa wspaniałe i wyjątkowe święta połączyć w jedną wspólną uroczystość „Dzień Rodziny”. Dzień Rodziny miał charakter sportowy, rekreacyjny, gdzie wspólnie z całymi rodzinami wybraliśmy się w dniu 14.06.2023 do Lemur Parku w Rumi. Oj co się tu działo!

Gwar, śmiech i radość słychać było w całym Lemur Parku. Wszyscy doskonale się bawili. Wszystkie dzieci mały dla rodziców przygotowaną niespodziankę – zaśpiewały piosenkę, przy której nie zabrakło wzruszeń oraz przygotowały drobne upominki.

Bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom oraz dzieciom za wspólną zabawę.

Tekst: Joanna Ruszczyńska

Zdjęcia: Klaudia Miotk