Klasa 3b na finiszu

Uczniowie klasy 3b bardzo aktywnie kończą swój pierwszy etap edukacji. W poniedziałek 19.06.br. uczestniczyli w pikniku rodzinnym zorganizowanym dla nich przez rodziców. Były tańce, śpiewy, zabawy przy muzyce, zabawy sportowe, dmuchany zamek i oczywiście mecz piłki nożnej,  a to wszystko przy dobrej energii i suto zastawionych stołach.

W środę 21.06.br. uczniowie dokształcali się w pizzerii „Kontrabanda Smaku”, gdzie pod czujnym okiem doskonałych fachowców robili swoje pizze. Każdy od podstaw wykonał swój przysmak samodzielnie, a potem ze smakiem go zajadał.

Natomiast w czwartek dokończyli swój projekt klasowy „Nie tylko lubimy czytać”, którego celem było, nie tylko, rozwijanie pasji czytelniczych, ale rozwijanie aktywnych form edukacyjnych, poprzez dramę, teatr,  kreatywność plastyczną i muzyczną. W projekcie byliśmy wspierani przez panią Mirosławę Wróblewską, która uczestniczyła w pracach komisji konkursowej oraz wspierała nas podczas doboru książek, które wykorzystaliśmy do różnych zadań.

Wspólny, ostatni tydzień przed wakacjami klasie trzeciej upłynął szybko, będąc kolejnym miłym wspomnieniem z początkowego etapu edukacji.

Tekst i zdjęcia: Maria Szymoniak