Super Czytelnicy miesiąca października

Nowy miesiąc i nowi super czytelnicy. Grono ,,pozytywnie zakręconych", rozczytanych i zakochanych w książkach uczniów się powiększa.

W październiku SUPER CZYTELNIKAMI zostali:

W klasach 2 – 3:

Dopke Barbara 2a

Jakubina Kinga 3d

Rewa Amelia 3d

Treder Martyna 3d

Bielak Laura 2a

Sobolewska Klara 3d

W klasach 4 – 6:

Maja Rompca 4a

Riebandt Olga 6b

Warkusz Julia 5d

Wrońska Marika 4a

Kulikowska Kinga 4a

Jażewicz Zofia 4a

Zadrożny Jakub 5d

Figlarek Ida 5d

W klasach 7 – 8 brak.

Gratulujemy uczniom, którzy w miesiącu październiku uzyskali tytuł ,,SUPER CZYTELNIKA MIESIĄCA". Niektórzy, np. Maja Rompca, Amelia Rewa, Olga Riebandt, to uczennice, które już po raz drugi w tym roku szkolnym otrzymały ten tytuł. Październik był szczególnym miesiącem, bo został ustanowiony Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek Szkolnych. Nasi super czytelnicy pokazują, jak ważna i potrzebna jest biblioteka szkolna dla miłośników książek. To, że jest tak blisko ucznia sprawia, że w każdej chwili można tu ,,wyskoczyć" po książkę nie tracąc czasu na dojazd do innej biblioteki po potrzebną lekturę.

Tekst: Mirosława Wróblewska

Zdjęcia: Teresa Dopke