Ach, co to był za bal!

"Poloneza czas zacząć" - tymi słowami p. dyrektor Justyna Zabrodzka powitała i jednocześnie otworzyła wieczorek klas ósmych. 3 czerwca, o godzinie 18.00 przy dźwiękach poloneza młodzież naszej szkoły rozpoczęła Bal absolwentów.

Uczniowie od pierwszych chwil uroczystości niepodzielnie królowali na parkiecie. Wychowankowie wszystkich czterech klas ósmych w atmosferze przyjaźni i dobrej zabawy świętowali zakończenie drugiego etapu edukacyjnego. Zachwycili nas nie tylko pięknym wykonaniem poloneza, ale również przygotowaniem belgijki i flash moba. Nad częścią artystyczną czuwała p. Magdalena Guzow, której dziękujemy za profesjonalizm i cierpliwość. Ciekawą atrakcją podczas wieczorku było fotolustro, gdzie uczniowie i nauczyciele mogli wykonać pamiątkowe zdjęcia. Oprawą muzyczną zajął się Michał Ruszczyk, który jako absolwent naszej szkoły zagościł na balu w roli  DJ-a. Na wieczorku pojawili się oprócz nauczycieli obecnie uczących młodzież i dawni ich wychowawcy, którzy również mieli znaczący wpływ na wychowanie.

Serdeczne podziękowania należy skierować do rodziców, którzy zadbali o stosowny wystrój sali i pięknie podany poczęstunek, a także czuwali nad bezpieczeństwem swoich dzieci. Ich zaangażowanie i trud włożony w przygotowania, przyniósł wymierny efekt.

Uczniom życzymy, by również tanecznym krokiem wkroczyli w mury nowej szkoły, a nauka nie stanowiła żadnych problemów.

Tekst: Hanna Rojek

Zdjęcia: Andrzej Wojciechowski