Środa, 2021-04-21

Imieniny: Jarosława, Konrada

Dzisiaj na tablicy

Drodzy rodzice,

W związku z ogłoszeniem zmian dotyczących otwarcia żłobków i przedszkoli  przekazuję informację o funkcjonowaniu szkoły.

Od poniedziałku 19 kwietnia 2021 dzieci z oddziałów przedszkolnych wracają do nauki stacjonarnej wg planu przekazanego przez wychowawcę.

Uczniowie klas I – VIII szkół podstawowych realizują naukę zdalną za pomocą platformy MS Office 365 Teams na dotychczasowych zasadach.

Z opieki świetlicowej w godz. 7:00 - 17:00 mogą skorzystać dzieci rodziców zatrudnionych w podmiotach wykonujących działalność leczniczą lub realizujących inne zadania publiczne w związku z  zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. W celu zgłoszenia dziecka do świetlicy należy wypełnić wniosek i przesłać jego skan lub zdjęcie na adres mailowy: sekretariat@sp3.reda.pl

Wstrzymuje się wydawanie obiadów. Zawiesza się również konsultacje dla uczniów klas VIII na terenie szkoły. Zajęcia te będą prowadzone nadal, ale w formie zdalnej.

Justyna Zabrodzka