Nagroda ,,za Żeromskiego” wykorzystana

Warto się potrudzić, żeby móc zbierać laury. Sprawdziło się to powiedzenie w przypadku klasy 7D.

Solidnie przygotowali się do konkursu z okazji Dnia Patrona szkoły - Stefana Żeromskiego i zwyciężyli, co zaowocowało główna nagrodą.

Śpiewająco wykonali wybrane przez klasę zadanie konkursowe ,,Rymy bez zadymy”, co wywołało aplauz publiczności i wyśpiewali główna nagrodę, bilet wstępu do klubu bowlingowego w Hotelu River Style w Redzie. Nagrodę ufundowała Rada Rodziców sprawiając uczniom wielką radość.

11 kwietnia,  pod opieką pana Partyka Wielmowca i pani Magdaleny Jurkowskiej, klasa 7D wybrała się na kręgle i mogła sfinalizować otrzymaną nagrodę w atmosferze świetnej zabawy, co widać na zdjęciach.

Tekst: Mirosława Wróblewska

Zdjęcia: Magdalena Jurkowska, Patryk Wielmowiec