Ogólnopolska akcja ORLEN "Z podwórka na bieżnię"

We wtorek 27.09.2022 klasy: 4B, 4D, 5A oraz 5D miały okazję wziąć udział w ogólnopolskim wydarzeniu ORLEN "Z podwórka na bieżnię".

Imprezę tę wyróżnia połączenie rywalizacji sportowej dzieci opartej na lekkiej atletyce z dobrą zabawą. Niesamowita atmosfera panująca podczas wydarzenia jeszcze przez jakiś czas zostanie w pamięci uczestników. Każdy, absolutnie każdy miał szansę sprawdzenia się podczas konkurencji sportowych i niezależnie od wyniku został nagrodzony.  Wszyscy otrzymali pamiątkowe koszulki, medale oraz dyplomy. Jako szkoła mogliśmy również zmierzyć się podczas finałowego biegu sztafetowego składającego się z 12 zawodników, zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. Walka była niesamowita, a doping jeszcze większy. Ostatecznie dziewczęta zajęły 1, a chłopcy 3 miejsce. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, spisaliście się świetnie!

Opiekunowie: Anna Koleśnik, Małgorzata Terlecka, Mariola Thomas, Justyna Skrzypczak

Tekst: Justyna Skrzypczak

Zdjęcia: Justyna Skrzypczak, Anna Koleśnik, Mariola Thomas