Mistrzostwa Klas Ósmych w Trójkach Koszykarskich

W dniu 12.10.2022r. odbyły Mistrzostwa Szkoły Klas Ósmych w Trójkach Koszykarskich w kategoriach dziewcząt i chłopców. Frekwencja dopisała i do zawodów przystąpiły reprezentacje wszystkich klas ósmych, za co należy się ogromna pochwała.

W 12 meczach sędziowanych przez p. Karolinę Hajdel i p.Tomasza Grodzickiego wzięło udział  aż 40 uczniów naszej szkoły. Wszyscy zawodnicy wykazali się wspaniałą postawą sportową i dużymi umiejętnościami. Po zaciekłych bojach przebiegających w przyjaznej atmosferze mistrzami szkoły zarówno kategorii chłopców, jak i dziewcząt zostali uczniowie klasy 8d. Drugie miejsce w kategorii dziewcząt zajęła klasa 8b, a wśród chłopców – klasa 8c. Brązowy krążek przypadł uczennicom klasy 8c i uczniom z 8b. Na czwartym miejscu uplasowały się drużyny dziewcząt z klasy 8a i chłopców z 8a.

Tekst i zdjęcia: Karolina Hajdel