Środa, 2024-05-01

Imieniny: Józefa, Lubomira

Co nowego w klasie 1b?

Dzieci z klasy 1b ciekawie spędzają czas w szkole. Wykonują wiele wspaniałych prac plastycznych, biorą udział w wodnych eksperymentach, a także bawią się w „zielonego detektywa”, poszukując w parku różnych drzew i krzewów. Dzieci przez cały tydzień brały również udział w zabawie na dobrego przyjaciela, a także świętowały Dzień ustanowienia Konwencji o Prawach Dziecka.

25 listopada, z okazji Światowego Dnia Misia, uczniowie przynieśli swoje ulubione pluszowe maskotki. Dzieci wykonały ciekawe prace plastyczne z misiem w roli głównej, a także sfotografowały się w fotobudce w kształcie misia, wykonanej przez panią Asię z 0c. Ten dzień był wyjątkowo ciepły i sympatyczny, pomimo nieprzyjemnej aury za oknem.

Ciekawe, co jeszcze przeżyją w szkole uczniowie klasy 1b? Tego dowiemy się już niebawem!

Tekst i zdjęcia: Barbara Mikuś