Konkurs komputerowy dla klas młodszych „ODKRYWAMY TAJEMNICE INTERNETU”

Po raz kolejny w naszej szkole, został przeprowadzony konkurs z wiedzy o Internecie i komputerze. W tym roku, w konkursie wzięły udział klasy 2 i 3. Klasy drugie miały za zadanie wykonać pracę plastyczną: Kartka bożonarodzeniowa w programie Paint. Wszystkie prace były bardzo piękne i ciekawe. Panie organizatorki (p. Laura Gajkowska i p. Barbara Mikuś) postanowiły nagrodzić i wyróżnić następujących uczniów:

I miejsce - Cezary Szyjkowski ( kl. 2c)

II miejsce – Laura Leszczyńska (kl. 2c)

III miejsce – Nikodem Korżyński (kl. 2d)

Wyróżnienia – Kornelia Mieczkowska (kl. 2b) i Jan Smeja  (kl. 2d)

9 grudnia przedstawiciele klas III wzięli udział w teście wiedzy o Internecie. Oto wyniki:

I miejsce - Zofia Kohnke (kl. 3c)

II miejsce ex aequo – Maksymilian Formela (kl. 3a) i Wojciech Lewandowski (kl. 3a)

III miejsce – Mikołaj Socik (kl. 3d)

16 grudnia odbyło się wręczenie nagród przez panie organizatorki, a także panią wicedyrektor Ewę Ryś. Mamy nadzieję, że konkurs, z roku na rok, będzie cieszyć się coraz większym zainteresowaniem.

Tekst: Barbara Mikuś

Zdjęcia: Barbara Mikuś, Teresa Dopke