Poniedziałek, 2024-05-06
Imieniny: Beniny, Filipa
Poniedziałek, 2024-05-06
Imieniny: Beniny, Filipa
LISTA LAUREATÓW XXVII MIEJSKIEGO KONKURSU BOŻONARODZENIOWEGO
Dnia 16.12.2022r. jury w składzie: przewodniczący Tomasz Wiśniewski, Dorota Dobrzyńska (MDK), Beata Zawal – Brzezińska, Barbara Terlecka, Brygida Śniatecka (Stowarzyszenie Kunszt) oceniło prace nadesłane na konkurs bożonarodzeniowy i przyznało następujące nagrody:
ŚWIĄTECZNA OZDOBA Z PIERNIKA
Kategoria wiekowa: przedszkole - zerówka
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Szkoła/ P-le |
Opiekun |
I miejsce |
Aleksandra Dziecielska |
„O”b |
SP3 |
Urszula Szmeichel |
II miejsce |
Sebastian Bojke |
„O”a |
SP3 |
Klaudia Miotk |
III miejsce |
Pola Bobin |
l.5 |
P-le „Omnibusek” |
------------------- |
Wyróżnienie |
Dawid Erlich |
l.5 |
P-le”Chatka Puchatka” |
Katarzyna Sobczyk |
Wyróżnienie |
Marcel Mocarski |
kl.”O” |
SP6 |
Anna Bloch |
Wyróżnienie |
Agata Mikuś |
„O”b |
SP3 |
Urszula Szmeichel |
Wyróżnienie |
Alicja Majerowska |
O”b |
P-le nr 3 (ZSP2) |
Magdalena Hnatow |
Wyróżnienie B.Śniateckiej |
Martyna Bobin |
l.6 |
P-le „Omnibusek” |
----------------------- |
ŚWIĄTECZNE UBRANKO DLA MOJEJ MASKOTKI
Kategoria wiekowa: klasy 1-3 szkoły podstawowej
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Szkoła |
Opiekun |
I miejsce |
Kornelia Skurtys |
1a |
SP3 |
Hanna Zwierzycka |
II miejsce |
Emilia Białaszewska |
1b |
SP3 |
Barbara Mikuś |
III miejsce |
Hanna Bobin |
2d |
SP3 |
Danuta Gajewska |
Wyróżnienie |
Szymon Kasprzak |
kl. 2 |
SP5 |
Joanna Soitz |
Wyróżnienie |
Laura Jasińska |
3b |
SP3 |
Maria Szymoniak |
Wyróżnienie |
Agata Kreft |
kl.2 |
SP5 |
Joanna Soitz |
Wyróżnienie |
Weronika Matuszak |
1a |
SP6 |
Dorota Grabowska |
KARTKA ŚWIĄTECZNA METODĄ QUILLINGU
Kategoria wiekowa: klasy IV - VI szkoły podstawowej
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Szkoła |
Opiekun |
I miejsce |
Ignacy Wichnowski |
5a |
SP4 |
Kamila Bujak |
II miejsce |
Nina Kulińska |
5a |
SP3 |
Agnieszka Brzezińska |
III miejsce |
Samuel Dominiuk |
4a |
SP3 |
Agnieszka Brzezińska |
Wyróżnienie |
Natalia Tomczyńska |
5d |
SP2 |
Beata Zawal - Brzezińska |
Wyróżnienie |
Tomasz Terlecki |
5c |
SP3 |
Agnieszka Brzezińska |
Wyróżnienie |
Liliana Kowalczyk |
5d |
SP3 |
Agnieszka Brzezińska |
Wyróżnienie |
Aniela Studzińska |
4b |
SP2 |
Anna Lewalska |
WISZĄCY WIENIEC BOŻONARODZENIOWY
Kategoria wiekowa: Klasy: VII- VIII
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Szkoła |
Opiekun |
I miejsce |
Emilia Mallotki |
7a |
SP3 |
Agnieszka Brzezińska |
II miejsce |
Amelia Zajączkowska |
6b |
SP3 |
Agnieszka Brzezińska |
III miejsce |
Wacław Szalewski |
8a |
SP6 |
Grażyna Tamas |
Wyróżnienie |
Daniel Rewa |
6c |
SP3 |
Agnieszka Brzezińska |
Wyróżnienie |
Oskar Klejno |
8b |
SP6 |
Grażyna Tamas |
Wyróżnienie |
Jan Magrian |
6d |
SP3 |
Agnieszka Brzezińska |
Wyróżnienie |
Maja Żebrowska |
7c |
SP2 |
Beata Zawal - Brzezińska |
CHOINKOWA OZDOBA Z RECYKLINGU
Kategoria wiekowa: OTWARTA
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Szkoła |
Opiekun |
I miejsce |
Malwina Skrzypkowska |
kl.”O” |
SP6 |
Anna Blok |
II miejsce |
Lena Szydlik |
kl.”O” |
SP6 |
Anna Blok |
III miejsce |
Arina Bondarchuk |
l.6 |
P-le „MILO” |
Klaudia Piekielnik |
Wyróżnienie |
Lena Mielewczyk |
7b |
SP2 |
Beata Zawal - Brzezińska |
Wyróżnienie |
Arkadiusz Kowalski |
3b |
SP6 |
Edyta Czesak |
Wyróżnienie |
Helena Młyńska |
kl.”O” |
SP6 |
Anna Blok |
Wyróżnienie |
Vincent Jurek |
3d |
SP3 |
Bogumiła Deksnait- Naczk |
Wyróżnienie |
Olga Pająk |
5d |
SP4 |
------------------- |