Wtorek, 2024-05-07

Imieniny: Augusta, Gizeli

Uczniowie z 3a i 3b w Fabryce Elfów

Dnia 19.12.br. dzieci z klas: 3a i 3b wybrały się na przedświąteczną wyprawę do Fabryki Elfów w Gdańsku. Tam po spotkaniu z Elfem Wynalazcą wyruszyli na poszukiwanie składników do magicznego eliksiru, który ma poprawić nastrój Mikołaja. Na dzieci, w czasie poszukiwań, czeka wiele atrakcji; aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne. Kiedy dzieci odnajdują wszystkie składniki to w nagrodę spotykają uśmiechniętego i szczęśliwego Mikołaja.

Uwieńczeniem wizyty w Fabryce Elfów był udział w warsztatach plastycznych, gdzie uczniowie wykonali bombki, które będą wspaniałą ozdobą tegorocznej choinki.

Wycieczka była bardzo udana, dzieci pomimo zmęczenia wróciły z niej uśmiechnięte.

Tekst: Maria Szymoniak

Zdjęcia: Maria Szymoniak, Laura Gajkowska