Bal Przebierańców w klasach 0-III

W piątek 13.01. w naszej szkole odbył się Bal Przebierańców dla klas 0-III.  Tego dnia w szkole pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek i nie tylko. Można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, jednorożce, motylki, Indianki,  rycerzy, policjantów, pajacyki, smoki i wiele innych…Do prowadzenia balu zaprosiliśmy panie animatorki, które zachęcały dzieci do tańców przy muzyce oraz zorganizowały szereg zabaw i konkursów min. przechodzenie przez tunel, przerzucanie piłeczek, zabawę wielką dmuchaną piłką, taniec z Minionkiem, bańki mydlane i inne. Wybrano również królową i króla balu, najlepszą tancerkę i tancerza oraz najciekawszy i najbardziej dopracowany strój. Wybrane dzieci nagrodzono dyplomami i słodkimi upominkami. Wspólna zabawa i pląsy przy muzyce przyniosły dzieciom wiele radości, co było głównym celem balu. Szkoda, że następny bal dopiero za rok.

Tekst: Klaudia Miotk

Zdjęcia: Katarzyna Kałuża