Szkolny konkurs recytatorski w klasach 1–3

W środę, 22 lutego w bibliotece odbył się  konkurs recytatorski oraz poezji śpiewanej dla uczniów z klas 1-3. Wzięło w nim udział 22 uczestników, którzy recytowali wiersze polskich autorów. Obecna na konkursie pani wicedyrektor Ewa Ryś życzyła dzieciom powodzenia i przysłuchiwała się wszystkim  recytacjom. Komisja w składzie: Hanna Zwierzycka, Laura Gajkowska, Maria Szymoniak, Agnieszka Tatara, Teresa Dopke,  nagrodziła następujących uczniów: I miejsce – Nikola Tryba z 3c , II miejsce – Hanna Szablewska z 3b  z, III miejsce – Zofia Stogowska z 3a. Wyróżnienia otrzymali: Wojciech Lewandowski z 3a, Emilia Latańska z 2d i Nadia Borowiecka z 1d. W kategorii poezji śpiewanej wystąpiła uczestniczka, Julia Pracel z 3b, którą nagrodzono I miejscem.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom odwagi oraz umiejętności recytatorskich i wokalnych.

Tekst i zdjęcia: Teresa Dopke