Miejskie Igrzyska Dzieci w Mini Piłce Ręcznej dziewcząt i chłopców

Dnia 24.02.2023r. w ZSP nr 1 odbyły się Miejskie Igrzyska Dzieci w Mini Piłce Ręcznej w kategorii chłopców oraz dziewcząt.  Dziewczęta rozegrały jeden mecz, po zaciętej walce przegrały jedna bramką z gospodyniami  zajmując  drugie miejsce. Chłopcy zaś rozegrali dwa mecze i oba były zacięte do ostatniej sekundy co pokazują wyniki spotkań (oba zremisowane). O wygranej zdecydował ostatni mecz pomiędzy naszymi rywalami, większa ilość strzelonych bramek. Ostatecznie w tej kategorii również zajęliśmy drugie miejsce.

Dziękujemy za wspaniałe emocje oraz gratulujemy wszystkim zawodniczkom i zawodnikom ;)!

Skład dziewcząt: Zofia Jażewicz, Maja Dymek, Emilia Malottki, Julia Kubiś, Natalia Kubiś, Karolina Wenta, Zuzanna Pracel,  Martyna Bieńkowska, Zofia Szymczyk, Agata Żurawska, Zofia Hamerska,  Maja Hebel

Skład chłopców: Filip Jungiewicz, Szymon Kowalski, Bartosz Przepiórzyński, Adam Pleszczyński, Fabian Szreder, Tymoteusz Chyła, Tomasz Świeczkowski, Bartosz Franikowski, Aleksander Żala, Patryk Naczke, Kacper Lesner, Oliwier Neumann

Tekst i zdjęcia: Justyna Skrzypczak