Dzień Otwarty W Powiatowym Zespole Szkół nr 4 im. Jakuba Wejhera w Wejherowie

Szanowni Państwo,

21 marca 2023 r. o godz. 17:00 drzwi naszej pełnowymiarowej hali sportowej otworzą się w sposób szczególny dla Rodziców tegorocznych Absolwentów szkól podstawowych w ramach Dni Otwartych Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 im. Jakuba Wejhera w Wejherowie. Nasze spotkanie rozpocznie się prezentacją niepowtarzalnej gamy profili Wejherowskiej Samochodówki, w skład której wchodzą V Liceum Ogólnokształcące, Technikum nr 3 oraz Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2. Następnie nasi Goście będą mieli okazję do indywidualnych rozmów z przedstawicielami kadry pedagogicznej naszej szkoły, którzy odpowiedzą na najtrudniejsze pytania związane z wybranym profilem. Na godzinę 18:00 zaplanowaliśmy krótką prezentację zawierającą najważniejsze informacje dotyczące procesu rekrutacji. Będziecie mieli Państwo możliwość zapoznania się z zasadami funkcjonowania platformy „Nabór”. Postaramy się także podzielić się z Państwem najważniejszymi doświadczeniami zebranymi w ciągu ostatnich lat. Na zakończenie naszego spotkania ponownie będziecie mieli Państwo okazję do rozmów z naszymi Nauczycielami, by opuścić  mury Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 im. Jakuba Wejhera w Wejherowie w pełni przekonani, że to miejsce wszechstronnego rozwoju dla Waszych Dzieci na etapie szkoły ponadpodstawowej.

Do zobaczenia 21 marca!

Cezary Lewandowski