Mistrzostwa Redy w Piłce Koszykowej Młodzieży Szkolnej w Kategorii Dziewcząt i Chłopców

W dniu 08.03.2023 r. nasza szkoła była gospodarzem Mistrzostw Redy w Piłce Koszykowej Młodzieży Szkolnej (klasy VII-VIII). Do zawodów przystąpiły SP3, SP4, SP2 i Szkoła Prywatna. Zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców, mistrzostwo miasta wywalczyli uczniowie z SP3 i będą reprezentować Redę na Mistrzostwach Powiatu Wejherowskiego w Piłce Koszykowej. Zawodniczki i zawodnicy z naszej szkoły zasłużyli bezapelacyjnie na mistrzowskie tytuły pokonując pozostałe drużyny w pięknym stylu, prezentując duże umiejętności, mądrą grę zespołową i kulturę sportową. Należą im się podziękowania  za pracę włożoną w przygotowania do zawodów oraz godne reprezentowanie SP3.

Skład drużyny dziewcząt: Dominika Bietzke, Lena Michels, Zuzanna Paluch, Oliwia Olszewska, Marika Wrońska, Zuzanna Neumann, Nikola Rózga, Julita Specht, Antonina Charzyńska. Opiekun: Karolina Hajdel

Skład drużyny chłopców: Aleksander Bojanowski, Łukasz Klamecki, Dawid Kurzynka, Patryk Much, Szymon Nastały, Borys Sikorski, Błażej Sudnik, Szymon Świeczkowski, Paweł Treder. Opiekun: Tomasz Grodzicki

Tekst i zdjęcia: Karolina Hajdel