Miejskie Igrzyska Dzieci w Mini Piłce Koszykowej dziewcząt i chłopców

Dnia 20.03.2023 w ZSP nr 1 odbyły się Miejskie Igrzyska Dzieci w Mini Piłce Koszykowej w kategorii chłopców oraz dziewcząt.  Dziewczęta rozegrały jeden mecz z koleżankami z SP2. Nasza drużyna pokazała spore umiejętności i pokonała przeciwniczki  46:10.

Chłopcy zaś rozegrali dwa mecze. Mecz z SP2  odbywał się do  „jednego kosza” i skończył się  wynikiem  30:4, zaś z SP4 zabrakło  odrobiny szczęścia, bo mecz był bardzo wyrównany, co pokazuje wynik spotkania 8:10. Ostatecznie reprezentacja dziewcząt zajęła pierwsze miejsce, a chłopców drugie.

Dziękujemy za wspaniałe emocje oraz gratulujemy wszystkim zawodniczkom i zawodnikom!

Skład dziewcząt : Zofia Jażewicz, Maja Dymek, Emilia Malottki, Julia Kubiś, Natalia Kubiś, Karolina Wenta, Martyna Bieńkowska, Zofia Szymczyk, Marta Leszczak, Zofia Hamerska,  Liliana Kowalczyk, Katarzyna Matusiak

Skład chłopców : Filip Jungiewicz, Szymon Kowalski, Bartosz Przepiórzyński, Dawid Paluch, Fabian Szreder, Tymoteusz Chyła, Tomasz Świeczkowski, Bartosz Franikowski, Aleksander Żala, Patryk Naczke, Franciszek Szwertfeger, Oliwier Neumann.

Tekst i zdjęcia: Justyna Skrzypczak