Dzień Patrona w klasach 1-3

Dnia 21 marca obchodziliśmy dzień Patrona Szkoły. Wszystkie klasy 1-3 zapoznały się z krótką prezentacją o życiu i twórczości naszego patrona- Stefana Żeromskiego. Klasy pierwsze wykonały prace plastyczne o  tematyce wiosennej, a klasy drugie i trzecie wzięły udział w Szkolnym Konkursie Kaligraficznym przepisując fragment „Przedwiośnia”. Najlepiej poradzili sobie z tym wyzwaniem uczniowie z klas drugich: Zofia Więcek z 2d, uzyskując tytuł Mistrza Kaligrafii, drugie miejsce zajął Antoni Siuda z 2c, a trzecie Nikola Zajączkowska z 2d. Wśród klas trzecich tytuł Mistrza Kaligrafii powędrował do Nikoli Tryba z 3c, na drugim miejscu uplasowała się 2 Magdalena Dolik z 3d, a na trzecim Tymoteusz Gwiazda z 3b. Zwycięzcom gratulujemy umiejętności pięknego i kaligraficznego pisania.

Tekst: Elżbieta Olejnik

Zdjęcia: Wychowawcy klas 1, Teresa Dopke