MISTRZOSTWA REDY W PIŁCE SIATKOWEJ

W dniu 23.03.2023r. w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Redy w Piłce Siatkowej. Do rywalizacji w kategorii chłopców przystąpiły trzy szkoły: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr2 oraz Szkoła Podstawowa nr 3. W kategorii dziewcząt udział wzięły Szkoła Podstawowa nr 3 oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2.

Zwycięzcą w kategorii chłopców została nasza szkoła w składzie: Aleksander Bojanowski, Filip Chyła, Dawid Kurzynka, Szymon Nastały, Mikołaj Rigga, Borys Sikorski, Błażej Sudnik, Szymon Świeczkowski, Paweł Treder.

W kategorii dziewcząt reprezentowały nas: Lena Michels, Zuzanna Paluch, Paulina Paluch, Oliwia Olszewska, Wanesa Kamińska, Hanna Jóźwiak, Amelia Czaja, Patrycja Doppke, Zuzanna Neumann, Magdalena Bistram. Dziewczęta zajęły II miejsce.

Test: Anna Koleśnik

Zdjęcia: Justyna Skrzypczak