TURNIEJ „Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU”

Nasza szkoła wzięła udział w turnieju piłki nożnej  „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”.

Reprezentowały nas dwa zespoły (chłopców i dziewcząt) w kategorii U12. Dziewczęta awansowały do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się w Gdańsku na początku maja. Chłopcy, którzy bardzo dzielnie rywalizowali z 9 zespołami z całego powiatu ostatecznie zajęli 4 miejsce.

Reprezentacja dziewcząt: Amelia Kloka, Agata Żurawska, Otylia Neumann, Amelia Skurtys, Liliana Kowalczyk, Kinga Murszewska, Zofia Hamerska, Lena Szreder, Katarzyna Śledziewska.

Reprezentacja chłopców: Tomasz Świeczkowski, Jakub Morawiecki, Ignacy Kąkol, Jakub Januszanis, Dominik Bieszke, Michał Bogacz, Jakub Drzewucki, Borys Sobolewski, Aleksander Langner, Szymon Butowski.

Test i zdjęcia: Anna Koleśnik