Sukces naszych zawodników podczas Powiatowych Igrzysk Dzieci w Mini Piłce Nożnej

Dnia 25.04.2023 na Stadionie Gminnym w Gniewinie odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Mini Piłce Nożnej. W rywalizacji wzięło udział aż 9 zespołów z całego Powiatu! Nasza reprezentacja wygrała wszystkie mecze w grupie wychodząc z pierwszego miejsca,  półfinał rozegraliśmy, jak się potem okazało ze zwycięzcami zawodów,  czyli drużyną  ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Gniewinie. Jednak warto podkreślić,  że graliśmy jak równy z równym zostawiając na boisku mnóstwo serca!  Mecz o 3 miejsce należał do nas! Brązowy medal to duży sukces naszej drużyny,  ponieważ poziom rozgrywek był bardzo wysoki. Gratulujemy naszym zawodnikom! BRAWO!

Skład drużyny: Szymon Kowalski, Dawid Paluch, Bartosz Przepiórzyński, Fabian Szreder, Filip Jungiewicz, Ignacy Kąkol, Aleksander Langner, Dominik Bieszke, Jakub Drzewucki, Jakub Murawiecki, Tomasz Świeczkowski,

Opiekun: Justyna Skrzypczak

Tekst i zdjęcia: Justyna Skrzypczak