Dzień Ziemi w klasach 0 - 3

21 kwietnia  obchodziliśmy Dzień Ziemi. W klasach rozmawiano o tym, jak należy dbać o naszą planetę i ją chronić. Przypomniano sobie o podstawowych zasadach segregacji śmieci i oglądano  filmy edukacyjne poświęcone  tej tematyce.

Z okazji tego niektóre klasy przyszły ubrane w kolorach Ziemi. W klasie 0c dzieci wykonały piękne prace plastyczne pt. „Kochamy naszą Ziemię”. A dzieci z 0b robiły upcyclingowe stworki. Niektóre klasy  wybrały się  w okolice szkoły, by sprzątać choć fragment naszej planety.

21 kwietnia odbył się również Szkolny Konkurs Ekologiczny dla uczniów klas 2 i 3. Celem konkursu była promocja idei ochrony środowiska oraz zachęcanie do zdobywania wiedzy i rozwijania zainteresowań przyrodniczych. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom gorąco gratulujemy !!!!

3 klasy:
1- Julia Rosińska 3B