Majowi Super Czytelnicy

Już po raz ostatni w tym roku szkolnym zostały nadane tytuły Super Czytelników miesiąca.

Komu udało się jeszcze na końcówkę  roku szkolnego otrzymać ten tytuł? A jest to spora gromadka zapaleńców czytelniczych.

W klasach młodszych:

Ostolska Maria kl. 1A

Szymański Szymon kl.1E

Tryba Nikola kl.3C

Metelska Weronika kl.3D

Pracel Julia kl.3B

Gwiazda Tymoteuszkl.3B

W klasach starszych:

Żala Anastazja kl. 5C

Ulatowska Daria kl.5C

Sultanyan Anna kl.5C

Brzozowska Oliwia kl.7A

Michelus Małgorzata kl.4B

Rompca Lena kl.4A

Jakub Gołdyński kl.4C

Serdeczne gratulacje dla wszystkich Super Czytelników, którzy otrzymali dyplomy, drobne upominki i pochwały z wpisem do dziennika.

Zadaniem bibliotekarzy jest podejmowanie działań na rzecz rozwijania czytelnictwa. Pokazuje to między innymi ciągle powiększająca się liczba czytelników, którzy często pojawiają się w bibliotece i biorą udział w różnych przedsięwzięciach tu organizowanych. To Oni tworzą pozytywny wizerunek czytelnika i zarażają swoją pasją innych. Bo czytanie książek to nie obowiązkowa lektura, ale czas, który kojarzy się z czymś przyjemnym, ze spokojem, rozrywką i mile spędzonymi chwilami pełnymi relaksu. Wszystkim czytelnikom, nie tylko Super Czytelnikom, ale i tym, którym nie udało się w tym roku tego tytułu zdobyć, życzymy udanych wakacji i zapraszamy do biblioteki w nowym roku szkolnym.

Tekst i zdjęcia: Mirosława Wróblewska