Sobota, 2024-05-04
Imieniny: Floriana, Michała
Sobota, 2024-05-04
Imieniny: Floriana, Michała
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
DZIEŃ TYGODNIA |
GODZINA |
SALA |
1. |
Animucka Żaneta |
poniedziałek |
16.30 - 17.30 |
świetlica |
2. |
Billot Anita |
wtorek |
13.30 -14.30 |
227 |
3. |
Borkowska Barbara |
środa |
11.35 - 12.35 |
biblioteka |
4. |
Brunka Marcin |
środa |
11.35 - 12.35 |
129 |
5. |
Brzezińska Agnieszka |
wtorek |
8.50 - 9.50 |
biblioteka |
6. |
Dampc Alina |
wtorek |
11.30 - 12.30 |
biblioteka |
7. |
Danisewicz Katarzyna |
poniedziałek |
7.00 - 8.00 |
228 |
8. |
Deksnait-Naczk Bogumiła |
wtorek |
11.30 - 12.30 |
biblioteka |
9. |
Dębska Klaudia |
wtorek (co trzy tygodnie) |
7.00 - 8.00 |
biblioteka |
10. |
Dopke Hanna |
poniedziałek |
12.30 - 13.30 |
biblioteka |
11. |
Dopke Teresa |
środa |
12.30 - 13.30 |
biblioteka |
12. |
Fyda Stanisław |
piątek |
11.30 - 12.30 |
biblioteka |
13. |
Gajewska Danuta |
poniedziałek |
8.45 - 9.45 |
227 |
14. |
Gajkowska Laura |
poniedziałek |
10.35 - 11.35 |
biblioteka |
15. |
Galiń-Tatara Anna |
poniedziałek |
10.30 - 11.30 |
biblioteka |
16. |
Grodzicki Tomasz |
wtorek |
17.00 - 18.00 |
pokój n-li WF |
17. |
Hajdel Karolina |
wtorek |
9.40 - 10.40 |
pokój n-li WF |
18. |
Hewelt-Skrobul Patrycja |
wtorek |
15.30 - 16.30 |
226 |
19. |
Jabłońska Monika |
środa |
9.45 - 10.45 |
119 |
20. |
Jankowska Anna |
czwartek |
9.45 - 10.45 |
biblioteka |
21. |
Januszanis Marta |
poniedziałek |
17.00 - 18.00 |
świetlica |
22. |
Jarzębska-Pawłowska Izabela |
środa |
15.30 - 16.30 |
113 |
23. |
Jażewicz Agnieszka |
poniedziałek |
10.45 - 11.45 |
biblioteka |
24. |
Jungiewicz Katarzyna |
piątek |
7.00 - 8.00 |
228 |
25. |
Jurkowska Magdalena |
środa |
9.45 - 10.45 |
227 |
26. |
Kałuża Katarzyna |
wtorek |
9.45 - 10.45 |
119 |
27. |
Kępka Marta
|
czwartek (co dwa tygodnie) |
16.30 - 17.30 |
świetlica |
28. |
Kisiel Barbara |
wtorek |
15.45- 16.45 |
112 |
29. |
Koleśnik Anna |
czwartek |
13.30 - 14.30 |
pokój n-li WF |
30. |
Konkel Anna |
czwartek |
8.50 - 9.50 |
biblioteka |
31. |
Kończak Katarzyna |
środa |
13.30 - 14.30 |
biblioteka |
32. |
Kordys Kamila |
środa |
15.30 - 16.30 |
gabinet psychologa |
33. |
Kułaga Karolina |
środa |
16.30 - 17.30 |
świetlica |
34. |
Lewińska Anna |
poniedziałek |
11.30 - 12.30 |
biblioteka |
35. |
Machowska-Budzisz Marlena |
środa |
8.50 - 9.50 |
227 |
36. |
Markowska Kamila |
środa |
11.30 - 12.30 |
biblioteka |
37. |
Mieczkowska Emilia |
czwartek |
10.35 - 11.35 |
biblioteka |
38. |
Mielewczyk-Haustein Anna |
wtorek |
7.00 - 8.00 |
209 |
39. |
Mikuś Barbara |
środa |
12.40 - 13.40 |
119 |
40. |
Miotk Estera |
środa |
8.45 - 9.45 |
219 |
41. |
Miotk Klaudia |
czwartek |
11.30 - 12.30 |
biblioteka |
42. |
Miszkiewicz Ewelina |
środa |
9.35 - 10.35 |
119 |
43. |
Nawrocka Alicja |
piątek |
8.50 - 9.50 |
biblioteka |
44. |
Niewiadomska Mirosława |
środa |
8.45 - 9.45 |
biblioteka |
45. |
Nowak Barbara |
wtorek |
10.30 - 11.30 |
119 |
46. |
Odowska Ewa |
piątek |
8.45 - 9.45 |
227 |
47. |
Olejnik Elżbieta |
poniedziałek |
9.40 - 10.40 |
119 |
48. |
Paradowska Katarzyna |
czwartek |
12.45 - 13.45 |
211 |
49. |
Rojek Hanna |
środa |
10.45 - 11.45 |
119 |
50. |
Rokosz Anna |
wtorek |
7.00 - 8.00 |
119 |
51. |
Ruszczyńska Joanna |
czwartek |
17.00 - 18.00 |
budynek zerówek |
52. |
Rybarczyk Elżbieta |
czwartek |
10.35 - 11.35 |
205 |
53. |
Ryś Ewa |
czwartek |
16.00 - 17.00 |
200 |
54. |
Rzepiak Joanna |
środa |
8.50 - 9.50 |
228 |
55. |
Siuda Anna |
środa |
12.30 - 13.30 |
biblioteka |
56. |
Skałbania Jan |
piątek |
7.00 - 8.00 |
114 |
57. |
Skowrońska Marlena |
piątek |
10.45 - 11.45 |
119 |
58. |
Skrzypczak Justyna |
środa |
10.35 - 11.35 |
pokój n-li WF |
59. |
Stenka Agata |
wtorek |
10.45 – 11.45 |
biblioteka |
60. |
Stenzel Barbara |
wtorek |
11.30 - 12.30 |
229 |
61. |
Szmeichel Urszula |
środa |
16.20 - 17.20 |
133 |
62. |
Szreder Mariola |
piątek |
7.00 - 8.00 |
218 |
63. |
Szymoniak Maria |
wtorek |
16.15 - 17.15 |
223 |
64. |
Świstun Anna |
poniedziałek |
14.25 - 15.25 |
135 B |
65. |
Tatara Agnieszka |
piątek |
6.55 - 7.55 |
222 |
66. |
Terlecka Małgorzata |
poniedziałek |
8.50 - 9.50 |
227 |
67. |
Thomas Mariola |
czwartek |
8.45 - 9.45 |
pokój n-li WF |
68. |
Wawrzyńska Anna |
czwartek |
12.30 - 13.30 |
biblioteka |
69. |
Wielmowiec Patryk |
poniedziałek |
7.50 - 8.50 |
biblioteka |
70. |
Wittbrodt Paweł |
poniedziałek (co dwa tygodnie) |
13.25 - 14.25 |
biblioteka |
71. |
Wróblewska Mirosława |
środa |
13.00 - 14.00 |
biblioteka |
72. |
Zabrodzka Justyna |
środa |
15.00 - 16.00 |
gabinet dyrektora |
73. |
Zapart-Dembicka Anna |
poniedziałek |
17.00 - 18.00 |
budynek zerówek |
74. |
Zawal- Brzezińska Beata |
wtorek |
10.00 - 11.00 |
świetlica |
75. |
Zwierzycka Hanna |
wtorek |
13.30 - 14.30 |
biblioteka |