Super Czytelnicy września

Minął już pierwszy miesiąc nauki w nowym roku szkolnym. W bibliotece nowe zadania i stare, sprawdzone tradycje. Uczniowie tłumnie wkroczyli w progi naszej szkolnej biblioteki i w pierwszej kolejności wypożyczali lektury szkolne. Potem przyszedł czas na czytanie dla przyjemności

i relaksu oraz wybór tego, co polecają inni lub panie bibliotekarki. W pierwszym miesiącu, który był krótszy dla wypożyczających, bo przez pierwszy tydzień września w bibliotece trwały prace związane z rozprowadzaniem podręczników szkolnych, czytelnicy wypożyczyli 727 książek.

Na początku października mogliśmy sprawdzić, kto najwięcej czytał we wrześniu, bo i w tym roku szkolnym będziemy kontynuować to, co w poprzednich latach cieszyło i mobilizowało naszych czytelników do czytania. A był to wybór ,,Super Czytelników” w każdym miesiącu.

SUPER CZYTELNIKAMI we wrześniu zostali:

Klasy młodsze:

Labiś Julka  kl.2A

Szymański Szymon kl.2E

Siuda Antoni kl.3C

Klasy starsze:

Tryba Nikola kl.4C

Giatrakos Konstantinos kl.4D

Żala Anastazja kl.6C

Rompca Lena kl.5A

Wszyscy nagrodzeni otrzymali dyplomy, drobne upominki i pochwałę z wpisem do dziennika. Gratulujemy naszym czytelnikom i życzymy dużo ciekawych książek, które jeszcze przed Wami do przeczytania. Zachęcamy też wszystkich do częstego odwiedzania biblioteki.

Tekst i zdjęcia: Mirosława Wróblewska