Informacja o konkursie

Podstawowe informacje dotyczące Wojewódzkiego Konkursu z Historii.

Za nami szkolny etap Wojewódzkiego Konkursu z Historii. Do komisji rejonowej należy przesłać następująca dokumentację:

1. Na e-mail dyr@sp3reda.pl należy przesłać elektroniczną wersję protokołu. Jeśli żaden z uczniów nie zakwalifikował się do dalszego etapu, do tabeli nie należy wpisywać danych. Należy wpisać tylko dane uczniów, którzy się zakwalifikowali do etapu rejonowego
  2. Listem poleconym należy wysłać na adres: Szkoła Podstawowa nr 3 w Redzie, ul. Brzozowa 30, 84-240 Reda z dopiskiem Wojewódzki Konkurs z Historii, papierową wersję protokołu, najlepiej prace wszystkich uczniów biorących udział w konkursie i karty zgłoszenia ucznia do konkursu, wraz z wszystkimi wymaganymi zgodami rodziców, oraz informację o potrzebie dostosowania warunków technicznych eliminacji II stopnia do szczególnych potrzeb ucznia wytypowanego przez SKK do udziału w II stopniu konkursu – jeżeli zachodzi potrzeba takiego dostosowania.
  3. Lista uczniów zakwalifikowanych do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu z Historii zostanie opublikowana najpóźniej 17 listopada 2023r.
  4. Etap rejonowy odbędzie się zgodnie z harmonogramem, czyli 12 stycznia 2024r. o godzinie 14:00 w szkole Podstawowej nr 3 w Redzie.
  5. Po inne szczegóły odsyłam do regulaminu konkursu:

Barbara Stenzel