Super Czytelnicy października

W czasach, kiedy stale się mówi o spadku czytelnictwa w Polsce, okazuje się, że liczne  i powiększające się jest grono comiesięcznych ,,Super Czytelników”. Możemy powiedzieć, że popularność, jaką cieszy się biblioteka szkolna, widać po codziennych odwiedzinach naszych czytelników, którzy chętnie wypożyczają książki i biorą udział w licznych konkursach czytelniczych organizowanych przez naszą bibliotekę. Wypożyczają nie tylko lektury, ale i inne książki, po to, żeby przenieść się w świat, który może nas zadziwić, zainteresować, zainspirować do działania, czyli 3xZ. I tu są nasi fani książkowi, czyli ci, którzy wyróżniają się wśród innych czytelników. Już po raz drugi w tym roku szkolnym możemy przedstawić najlepszych wśród najlepszych, a są to:

Klasy młodsze:

Łosoś Antoni kl.2B

Mietelica Robert kl.2E

Szymański Szymon kl.2E

Terlecka Alicja kl.3C

Klasy starsze:

Tryba Nikola kl.4C

Żala Anastazja kl.6C

Gwiazda Tymoteusz kl.4B

Rompca Lena kl.5A

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i mamy nadzieję, że drobne nagrody i dyplomy sprawiły im radość. Czekamy już na tych, których będziemy mogli nazwać Super Czytelnikami w listopadzie.

Tekst i zdjęcia: Mirosława Wróblewska