Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stefana Żeromskiego w Redzie

  • Kalendarium

    Sobota, 2024-05-25

    Imieniny: Borysa, Magdy

  • Statystyki

    • Odwiedziny: 15214059
    • Do końca roku: 220 dni
    • Do wakacji: 27 dni

Lista uczestników zakwalifikowanych do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu z Historii w roku szkolnym 20223/24

Lista uczniów

zakwalifikowanych do stopnia II - rejonowego

 

 

Wojewódzkiego Konkursu z  Historii dla uczniów klas IV-VIII szkół 

                   (nazwa przedmiotu)

podstawowych województwa pomorskiego w roku szkolnym 2023/2024

 

przeprowadzonego w dniu 27. 10. 2023 r. 

 

Lp.

Imię (imiona) i nazwisko ucznia

 

 

Nazwa i adres szkoły

% uzyskanych punktów

Wyrażanie zgody 
na udostępnienie imienia, nazwiska ucznia na stronach internetowych informujących 
o wynikach konkursu, 
tj.:  Kuratorium Oświaty w Gdańsku, szkoły będącej Organizatorem Konkursu i szkoły, 
w której powołano Rejonową Komisję Konkursową.

Tak / Nie* 

Wyrażanie zgody 
na udostępnienie wizerunku ucznia 
w mediach społecznościowych, 
tj.: na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Gdańsku oraz Facebook Kuratorium Oświaty 
w Gdańsku, 
na których zostanie zamieszczona fotorelacja 
z Wojewódzkiej Gali Wręczenia Zaświadczeń Laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

Tak / Nie*

 

Bartosz Sawicki

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łęczycach, ul. Topolowa 1, 84- 218 Łęczyce

88

Tak

Tak

 

Piotr Motylewski

Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Świętojańska 11, 84-230 Rumia

94

Tak

Tak

 

Michał Jerzy Walewski

Salezjańska Szkoła Podstawowa, ul. Świętojańska 1, 84-230 Rumia

90

Tak

Tak

 

Łukasz Piepke

Szkoła Podstawowa nr 1 w Bolszewie, ul. Szkolna 13, 84-239 Bolszewo

82

Tak

Tak

 

Mateusz Butowski

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr w Wejherowie, Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Nanicka 22, 84-200 Wejherowo

94

Tak

Tak

 

Mateusz Franciszek Gabatel

Szkoła Podstawowa w Pogórzu, ul. Szkolna 15, 81-198 Kosakowo

84

Tak

Tak

 

Ziemowit Staszewski

Szkoła Podstawowa w Pogórzu, ul. Szkolna 15, 81-198 Kosakowo

82

Tak

Nie

 

Tymoteusz Szczygieł

Społeczna Szkoła Podstawowa z Przedszkolem w Karczemkach, ul. Gdańska 23, 80-209 Chwaszczyno

88

Tak

Tak

 

Anna Rymon- Lipińska

Zespół Szkół Ogólnokształcących, Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Stoczniowców 6, 84-230 Rumia

90

Tak

Tak

 

Dominik Mariusz Wincenciak

Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Górnicza 19, 84-230 Rumia

90

Tak

Tak

 

Jakub Jałowski

Podstawowa Ekologiczna szkoła Społeczna, ul. Kujawska 8a, 84-230 Rumia

100

Tak

Tak

 

Jan Jurczak

Podstawowa Ekologiczna szkoła Społeczna, ul. Kujawska 8a, 84-230 Rumia

82

Tak

Tak

 

Jan Ignacy Pawłowski

Podstawowa Ekologiczna szkoła Społeczna, ul. Kujawska 8a, 84-230 Rumia

92

Tak

Tak

 

Jan Śledź

Podstawowa Ekologiczna szkoła Społeczna, ul. Kujawska 8a, 84-230 Rumia

90

Tak

Tak

 

Dawid Ludwik Lademann

Szkoła Podstawowa nr 3 w Redzie, ul. Brzozwa 30, 8-240 Reda

82

Tak

Tak