Dzień Misia w zerówkach

24.11.2023 r.  nasi zerówkowicze uczestniczyli w obchodach „Światowego Dnia Pluszowego Misia”. Tego dnia każde dziecko przyszło do szkoły ze swoim przyjacielem, misiem. Przybyły misie małe, duże, bardzo duże, białe, różowe, zielone, wprost bajecznie kolorowe, a każdy był piękny i wyjątkowy.

Dzieci prezentowały swoje pluszaki i o powiadały o nich. Poznały również historię „Święta Misia”. Oglądały film edukacyjny na ten temat, rozmawiały o misiach z bajek, bawiły się przy piosenkach, a także uczestniczyły w konkursach.  Pozowaliśmy do misiowej fotobudki i wykonaliśmy prace plastyczne z wykorzystaniem włóczki i krepy. Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechów i radości, ponieważ miś jest bardzo ważny dla każdego z nich.

Tekst: Anna Zapart-Dembicka

Zdjęcia: Wychowawcy klas 0