Sukcesy Naszych Uczniów na Mistrzostwach Powiatu w Koszykówce 3x3!

W środę, 22 listopada w Wejherowskiej „Ósemce” odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce 3x3. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta,  które grały niesamowicie. Po dwóch porażkach i trzech zwycięstwach o miejscach zadecydowały małe punkty i mimo takiego samego bilansu jak rywalki z drugiego czy trzeciego miejsca, ostatecznie nasze dziewczęta zajęły czwarta wysoką lokatę. Drużyna pokazała ogromną klasę i wspaniałe umiejętności, brawo !

Skład: Marika Wrońska,  Julia Kubiś,  Natalia Kubiś,  Zofia Szymczyk.

W piątek, 24 listopada zaś do rywalizacji w Igrzyskach Dzieci przystąpiły dwie nasze reprezentacje!

Dziewczęta bez porażki wyszły z grupy. W półfinale uległy zaś bardziej doświadczonym koleżankom z Bojana. Mecz o trzecie miejsce należał do nas i do szkoły dziewczęta wróciły z brązowym medalem – gratulacje!

Skład: Maja Lesner,  Liliana Kowalczyk,  Zofia Hamerska,  Amelia Kloka

Chłopcy zaś grali systemem „każdy z każdym” i rozegrali pięć meczów ulegając jedynie gospodarzom i jednocześnie zwycięzcom zawodów. Cztery wysokie wygrane poniosły zespół na drugie, bardzo wysokie miejsce – wielkie brawa!

Skład: Tomasz Świeczkowski, Alan Wenta, Aleksander Langner,  Jakub Drzewucki

Tekst: Justyna Skrzypczak