• Odwiedziny: 15020925

Grudniowi Super Czytelnicy

Grudzień zaowocował nowymi ,,Super Czytelnikami” naszej biblioteki szkolnej. Do grona zaczytanych dołączyli też najmłodsi uczniowie, którzy w grudniu zostali pasowani na czytelników, to oczywiście klasy pierwsze. Powitaliśmy ich radośnie w bibliotece, a oni już wykazali się dużą aktywnością czytelniczą. Brawo dla Nich! Oby tak dalej.

Na ten grudniowy czas biblioteka przygotowała wystawki książek o tematyce świątecznej, zarówno dla młodszych jak i starszych uczniów. Cieszyły się one dużym zainteresowaniem czytelników, a dodatkowo na czas świąt można było wypożyczyć większą ilość książek, z czego niektórzy chętnie skorzystali i są tego wyniki. W grudniu nasi uczniowie wypożyczyli 1.114 książek, a wśród nich znaleźli się  ci, którzy zostali nagrodzeni tytułem ,, Super Czytelnika” i otrzymali dyplomy, upominki, pochwały z wpisem do dziennika, a młodsi czytelnicy koronę z napisem ,,Czytam sobie - Rządzę!”

Wyróżnienia otrzymali:

Klasy młodsze:

Łosoś Antoni kl.2B

Ostolska Maria  kl.2A

Dunst Zuzanna kl.2D

Wójcik Julia  kl.2B

Lamenta Lilianna kl.1D

Kozłowska Antonina kl.1D

Klasy starsze:

Żala Anastazja kl.6C

Ulatowska Daria kl.6C

Gwiazda Tymoteusz kl.4B

Tryba Nikola kl.4C

Panek Szymon kl.5A

Brzozowska Oliwia kl.8A

Wszystkim nagrodzonym Super Czytelnikom gratulujemy i niezmiennie zapraszamy i zachęcamy pozostałych uczniów do czytania książek, częstych odwiedzin w bibliotece i zdobywania tytułów i nagród w konkursach organizowanych przez bibliotekę. W styczniu zaczynają się ferie zimowe i na ten czas też można wypożyczyć książki w większej ilości, do czego zachęcamy.

Tekst i zdjęcia: Mirosława Wróblewska