Czytanie na koraliki – 2c

W klasie 2c odbyła się wyjątkowa przygoda, która trwała przez cały semestr - akcja promująca czytanie książek. Dzieci wzięły udział w tej fascynującej inicjatywie, która nie tylko rozwija ich umiejętności czytania, ale także kształtuje ich wyobraźnię i pasję do literatury.

Akcja polegała na czytaniu fragmentów książek, a za każdą przeczytaną stronę uczniowie otrzymywali koralik. Te kolorowe koraliki stawały się nie tylko nagrodami za wysiłek, ale także elementami twórczych naszyjników. Dzieci malowały i nawlekały koraliki na sznurki, tworząc unikalne ozdoby, które były nie tylko piękne, ale także symboliczne.

Czytanie to klucz do rozwijania umiejętności językowych i myślenia. Jesteśmy dumni z naszych uczniów, którzy przez cały semestr angażowali się w tę akcję i czerpali z niej wiele korzyści.

Brawo dla wszystkich uczestników tej wspaniałej przygody czytelniczej!

Tekst i zdjęcia: Barbara Nowak