Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej

16.01.2024r. w ZSP nr 1odbyły się Redzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej.

W rywalizacji wzięły udział trzy szkoły w kategorii  chłopców oraz dwie w kategorii dziewcząt. Obie nasze reprezentacje wywalczyły złote medale i będą reprezentowały Miasto na szczeblu powiatowym!

Ogromne gratulacje dla wszystkich!

Skład dziewcząt: Zofia Jażewicz  Zofia Szymczyk,  Marika Wrońska,  Zuzanna Pracel,  Emilia Malottki, Katarzyna Matusiak,  Antonina Charzyńska, Maja Hebel,  Maja Dymek,  Julia Kubiś, Natalia Kubiś, Marta Leszczak, Karolina Wenta, Anna Falkowska.

Skład chłopców: Dawid Paluch, Filip Jungiewicz, Oliwier Neumann, Bartosz Przepiórzyński,  Adam Pleszczyński, Tomasz Korżyński, Szymon Kowalski, Szymon Mądry,  Beniamin Svendsen, Filip Chyła, Mikołaj Rigga, Fabian Szreder, Aleksander Żala, Patryk Naczke.

Tekst i zdjęcia: Justyna Skrzypczak