19.01.2024r. Pierwszy seans kinowy w SP3

Samorząd Uczniowski przygotował dla uczniów klas 4-8 wieczór filmowy, którego celem była integracja oraz ukazanie alternatywnych sposobów spędzana czasu wolnego. Działająca w samorządzie młodzież przygotowała dla każdego uczestnika popcorn, aby poczuć się jak w kinie. Na seans zaadaptowaliśmy świetlicę szkolną, zamieniając ją w nietypową salę kinową. Podczas projekcji działał mały sklepik z napojami. W ten piątkowy wieczór do szkoły przyszło około 70 uczniów. Kiedy wszyscy zajęli miejsca na przygotowanych materacach lub krzesłach, otulili się w koce, rozpoczął się seans niespodzianka. Podczas wieczoru filmowego wszyscy dobrze się bawili. Był to również czas rozmów, żartów oraz dobrej zabawy. Pewnie powtórzymy jeszcze takie spotkanie.

Tekst: Mariola Szreder

Zdjęcia: Alicja Nawrocka