Styczniowi Super Czytelnicy

,,Styczeń rok stary z nowym styka, czasem zimnem do kości przenika, czasem w błocie utyka”.

I co tu robić, gdy zimno kości przenika, a błoto do buta się przytyka?

Jak to co? Otulić się kocem i czytać ciekawe książki!

Biblioteka znowu z radością powitała nowych i tych uczniów, którzy już po raz kolejny zostali Super Czytelnikami. Wraz z nowym rokiem nowe przyrzeczenia, a w tym i te, że będę więcej czytać. Niejeden z nas sporządził sobie listę postanowień noworocznych. A może warto pomyśleć, że czytanie mnie wzbogaca (a kto nie chciałby być bogatym?) i zacznę od stycznia więcej czasu poświęcać na czytanie książek? Tak na pewno pomyśleli nasi styczniowi Super Czytelnicy.

Okazja ku temu była sprzyjająca, bo w styczniu przypadały ferie i można było wypożyczyć z biblioteki więcej książek na ten wolny od nauki czas.

Tak zrobili i się wyróżnili zostając Super Czytelnikami:

Klasy młodsze:

Antoni Łosoś kl. 2B

Zosia Andrzejczyk kl.2B

Bartosz Rosiński kl.1B

Jakub Cieślicki kl.1B

Szymon Szymański kl.2E

Klasy starsze:

Anastazja Żala kl.6C

Nikola Tryba kl.4C

Lena Rompca kl.5A

Konstantinos Giatrakos kl.4D

Oliwia Brzozowska kl.8A

Tymoteusz Gwiazda kl.4B

Gratulacje, dyplomy, upominki, korony, pochwały do dziennika. To wszystko dla Nich!

A może i Ty byś chciał otrzymać tyle nagród? Wszystko przed Tobą. Nowy rok i nowe postanowienia.

Tekst i zdjęcia: Mirosława Wróblewska