Redzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce

16.02.2024 w naszej szkole odbyły się Redzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Do rywalizacji zgłosiły się trzy szkoły w kategorii dziewcząt i chłopców. Mieliśmy okazję podziwiać niesamowitą walkę, wszyscy zostawili na boisku mnóstwo serca i potu.

Ostatecznie nasze dziewczęta zajęły I miejsce a chłopcy III. Wielkie gratulacje dla wszystkich!

Skład dziewcząt: Julia Kubiś, Natalia Kubiś, Zofia Szymczyk, Marika Wrońska, Emilia Malottki, Anna Falkowska, Zuzanna Pracel, Zofia Jażewicz, Karolina Wenta, Marta Leszczak, Katarzyna Matusiak, Maja Dymek.

Skład chłopców: Oliwier Neumann, Filip Jungiewicz, Dawid Paluch, Szymon Kowalski, Filip Chyła, Szymon Mądry, Aleksander Żala, Mikołaj Rigga, Adam Pleszczyński, Bartosz Przepiórzyński, Fabian Szreder, Alex Chuchro.

Tekst i zdjęcia: Justyna Skrzypczak