Redzkie Igrzyska Dzieci w Mini Piłce Koszykowej

19.02.2024 w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Redy w Mini Piłce Koszykowej w kategorii dziewcząt i chłopców. W obu kategoriach pewnie zwyciężyliśmy awansując na Powiatowe Igrzyska Dzieci. Brawa dla wszystkich za zaangażowanie, serce zostawione na boisku, a kibicom za wspaniały doping, który poprowadził oba zespoły do zwycięstwa.

Skład dziewcząt: Eliza Ciepielewska, Maja Lesner, Liliana Kowalczyk, Zofia Hamerska, Pola Bielak, Klaudia Kass, Amelia Wrzesińska, Julia Krampa, Sofiya Shot, Amelia Kloka, Agata Żurawska, Karina Wrońska.

Skład chłopców: Alan Wenta, Tomasz Świeczkowski, Kacper Lesner, Aleksander Langner, Jakub Drzewucki, Jakub Murawiecki, Gabriel Śleziński, Jakub Podbielski, Borys Jamrozik, Kamil Dybowski, Tymoteusz Chyła

Tekst i zdjęcia: Justyna Skrzypczak