Kolejny sukces naszych sportowców!

W czwartek 22.02.2024 kolejny raz byliśmy gospodarzami Redzkich Zawodów, tym razem w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej. Do zawodów zgłosiły się cztery szkoły w obu kategoriach (dziewcząt i chłopców). I tym razem oba nasze zespoły ZWYCIĘŻYŁY! Niesamowita walka o każdą piłkę, głośny doping, wzajemne wsparcie to coś, co nas wyróżnia i prowadzi do zwycięstwa. Wielkie gratulacje dla zawodników i podziękowania dla kibiców, razem możemy wiele!

Skład dziewcząt: Maja Dymek, Zofia Jażewicz, Zofia Szymczyk, Karolina Wenta, Julia Kubiś, Natalia Kubiś, Marta Leszczak, Martyna Bieńkowska, Michalina Jatkowska, Zuzanna Pracel, Katarzyna Matusiak.

Skład chłopców: Dawid Paluch, Bartosz Przepiórzyński, Szymon Mądry, Szymon Kowalski, Fabian Szreder, Filip Chyła, Filip Jungiewicz, Beniamin Svendsen, Aleksander Żala.

Tekst i zdjęcia: Justyna Skrzypczak