Powiatowe Igrzyska Dzieci w Mini Piłce Ręcznej

27.02 w Wejherowskiej „Szóstce” odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiło siedem drużyn z całego powiatu. Nasze dziewczęta spisały się znakomicie zdobywając bardzo wysokie drugie miejsce! BRAWO!

Dzień później walczyli chłopcy, również siedem zespołów. Tu walka była jeszcze bardziej zacięta. Nasza reprezentacja zostawiła całe serce na boisku i zdobyła czwarte miejsce. BRAWO!

Skład dziewcząt: Liliana Kowalczyk, Zofia Hamerska, Pola Bielak, Amelia Kloka, Agata Żurawska, Eliza Ciepielewska, Klaudia Kass, Lena Wrzesińska, Amelia Wrzesińska, Nadia Szordykowska, Karina Wrońska, Maja Lesner, Barbara Dopke, Kinga Murszewska.

Skład chłopców: Tomasz Świeczkowski, Alan Wenta, Jakub Drzewucki, Tymoteusz Chyła, Aleksander Langner, Jakub Murawiecki, Dominik Cygert, Dominik Wiśniewski, Tomasz Kowalski, Borys Sobolewski, Kacper Lesner, Borys Jamrozik, Jakub Podbielski, Kamil Dyboski.

Tekst: Justyna Skrzypczak

Zdjęcia: Justyna Skrzypczak, Anna Koleśnik